• Slider 210

Apie įmonę

 

Įmonės JAVA CAR DESIGN istorija prasidėjo 1995 m.


Savininkas ponas Sławomir Jaworski nutarė gaminti odines mašinų sėdynes, kai paaiškėjo, kad jo naujoje mašinoje iš ekologiškos odos pagamintų sėdynių kokybė yra daug prastesnė, nei sėdynių iš natūralios odos. Trūko įmonės, kuri profesionaliai ir kruopščiai pagamintų tikras odines sėdynes pagal individualius užsakymus, taigi jis įgyvendino savo siekius įkurdamas JAVA CAR DESIGN.
 
Daugiau kaip po dvidešimties metų, kupinų aistros ir sėkmės, JAVA CAR DESIGN prestižas yra aukštos kokybės ir siūlomų paslaugų originalumo bei susitelkimo į Klientų poreikius ir lūkesčius rezultatas.

Mūsų įmonės specializacija – tai odinių sėdynių gamyba motorizacijos, aviacijos ir jachtų sritims.
Bendradarbiaujame su gamintojais, pagrindiniais importuotojais ir pardavėjais, vykdome grupinius užsakymus ir įgyvendiname individualių Klientų užsakymus.
Modernus automobilių parkas, patyrę specialistai ir aukščiausios kokybės oda – tai JAVA CAR DESIGN standartas, garantuojantis tobulą atlikimą.

Mūsų produktai turi praeiti labai griežtus testus, mes nuolat ir nuosekliai tobulėjame.
Mūsų patirtis pelnė mums gerą vardą, esame aukščiausios atlikimo kokybės lyderiai ir individualaus pasirinkimo bei interjero pionieriai.